Data publikacji: 2018-12-12

Honour - nowość w ofercie agro Inter Cars

Qingdao Aonuo Tyre – producent opon marki Honour specjalizuje się w oponach przemysłowych, rolniczych oraz ciężarowych. Jakie rodzaje bieżników stosowane są w produktach tej marki?

10-16.5,12-16.5_SKS-1.jpg
16.9-24,18.4-26,16.9-24_R4.jpg
23.1-26_ R-1.jpg
1400-24_G2L2.jpg
23.1-26_R3.jpg
Qingdao Aonuo Tyre produkcją opon i felg zajmuje się od ponad 20 lat. Na początku istnienia firma prowadziła ekspansywną sprzedaż na rynkach azjatyckich i amerykańskich, od kilku lat stopniowo wkracza również na rynek europejski. Główna fabryka została otwarta w 1998 roku, następnie jej teren podzielono na trzy części, wydzielając oddzielne segmenty produkcji opon przemysłowych, ciężarowych oraz felg. Według firmy zwiększyło to wydajność oraz uporządkowało procesy logistyczne, dzięki czemu przedsiębiorstwo efektywniej wykorzystuje środki finansowe na rozwój. W roku 2016 zainwestowano w automatyzację procesów produkcyjnych, przeznaczając środki na zakup inteligentnych maszyn i znacznie zwiększając wydajność produkcji.


Honour stale kontroluje jakość materiałów, z których wytwarzane są opony, mając na uwadze zadowolenie klientów finalnych. Wysoka jakość gumy oraz nylonu używanego w procesie produkcyjnym sprawiają, że opony charakteryzuje bezawaryjne użytkowanie.


Opisy bieżników stosowanych w oponach Honour:

14.00-24 16PR TL G2/L2

Charakterystyczny bieżnik przemysłowy G2/L2 zapewnia wysoką trakcję dzięki odpowiedniemu kątowi pochylenia żeber, a także dzięki specjalnemu zaokrągleniu bieżnika w jego środkowej części. Opona bardzo dobrze sprawdza się w użytku drogowym.


12-16.5 12PR TL SKS-1

SKS-1 to typowy bieżnik opony mającej swoje zastosowanie w urządzeniach przemysłowych typu Skid Steer, takich jak Bobcat czy Cat. Trakcyjny bieżnik opony przekłada się na bardzo dobre prowadzenie maszyny nawet w najbardziej wymagających warunkach. Opony dostępne również we wzmocnionych 14-płóciennych wersjach.


23.1.26 18PR TL R1

Charakterystyczny bieżnik R1 stosowany w rolnictwie zapewnia oponie Honour bardzo dobrą trakcję w każdych warunkach użytkowania. Równomierne przyleganie opony do podłoża zmniejsza zużycie paliwa podczas prac polowych. Wzmocniona konstrukcja ścian bocznych opony R1 przekłada się na pewność użytkowania i komfort jazdy.


16.9-24 16PR TL R4

Opona z bieżnikiem R4 to typowy produkt z zastosowaniem do maszyn przemysłowych pracujących na różnych nawierzchniach – opona bardzo dobrze sprawdza się w użytku drogowym z racji większej ilości gumy w środkowej części bieżnika, a także na bardziej wymagającym podłożu dzięki odpowiedniemu kątowi pochylenia żeber na barkach opony. Wzmocniona drutówka opony oraz wytrzymała przemysłowa konstrukcja zapewniają pewność użytkowania.