Data publikacji: 2018-01-16

Inter Cars wyróżnił pięciu ambasadorów Q-Service Truck

Pięć serwisów, które zajmują się naprawą pojazdów ciężarowych, otrzymało od Inter Cars tytuł ambasadorów sieci warsztatowej Q-Service Truck 2017.

Jednym z licznych punktów programu 16. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów, wyjątkowego wydarzenia, które imponuje swoim rozmachem i profesjonalnym przygotowaniem, było oficjalne przedstawienie ambasadorów sieci serwisowej Q-Service Truck 2017. Inter Cars wyróżnił ich spośród szerokiej listy warsztatów współpracujących ze spółką.

Pięciu właścicieli serwisów, zajmujących się naprawą pojazdów ciężarowych, odebrało podczas konferencji prasowej Zarządu Inter Cars, certyfikaty ambasadorów sieci. Wybrano ich, uwzględniając takie czynniki, jak m.in.: największa wartość zakupów, inwestycje w serwis, długość współpracy oraz zaangażowanie w życie sieci, wysoki standard świadczonych usług i identyfikacja z siecią.

W efekcie zaszczytnym tytułem ambasadora mogą pochwalić się:

  • „AR-TIR” Jolanta Kęćko
  • PW „ADAMS” Ewa Lachera
  • S.C. Truck Andrzej Ciok
  • Top Service Grzegorz Kądziela
  • Intertransport Sp. z o.o. Robert I Michał Jastrzębscy
Każdy z wyróżnionych serwisów cechuje nie tylko profesjonalne podejście do klienta i wysoki poziom wykonywanych usług, ale również chęć inwestowania w innowacyjne rozwiązania, personel i infrastrukturę warsztatową. Ponadto wszystkie aktywnie uczestniczą w rozwoju sieci Q-Service Truck, chętnie dzieląc się z innymi członkami swoją wiedzą i doświadczeniem.

- Certyfikat ambasadora to dla mnie szczególne wyróżnienie. Ceremonia przyznania tego tytułu, jak i fakt, że zostałem wybrany spośród klientów Inter Cars w całej Polsce, naprawdę mnie wzruszył – przyznaje Edward Kęćko z „Ar-Tir”, dodając - Z Inter Cars współpracuje od ok. 13 lat. Bardzo cenię sobie szybką dostawę części. Nawet jeśli potrzebuję czegoś rzadko spotykanego, to otrzymuję to w ciągu 4-5 godzin. Z kolei członkostwo w sieci Q-Service Truck umożliwia mi wymianę doświadczeń i informacji z innymi warsztatami, nawiązanie kontaktów zawodowych, a także uzyskanie porady.

- To dla mnie wielkie wyróżnienie, że znalazłem się w gronie ambasadorów Q-Service Truck. Ten tytuł to klamra, spinająca przeszło 20 lat współpracy z Inter Cars. Temat sieci traktuję bardzo emocjonalnie i podchodzę do niej z wielkim zaangażowaniem. To zaszczyt, że ktoś docenił moją pracę – podkreśla Paweł Ciok, współwłaściciel N.S.C. Truck, jeden z współzałożycieli sieci Q-Service Truk.

Co ważne, ambasadorzy sieci Q-Service Truck zostali wyłonieni po raz pierwszy, ale nie po raz ostatni. Inter Cars będzie bowiem wręczał ten tytuł sukcesywnie, w kolejnych latach. To oznacza, że każdy z klientów spółki, reprezentujący ten segment rynku, ma szansę otrzymać certyfikat.

Warto podkreślić, że nie jest to pierwsza tego typu inicjatywa Inter Cars. Wcześniej firma wyróżniła 10 ambasadorów osobowych sieci warsztatowych. Ich przedstawiciele odebrali certyfikaty i statuetki podczas konferencji inaugurującej otwarcie Europejskiego Centrum Logistyki i Rozwoju ILS.

Q-Service Truck jest pierwszą ogólnopolską siecią warsztatów zajmujących się przeglądami i naprawami pojazdów ciężarowych, przyczep, naczep i autobusów. Powstała w 1999 r. z inicjatywy Inter Cars. Zrzeszone w niej serwisy pracują pod wspólnym logiem sieciowym, ale zachowują własną tożsamość i niezależność. Celem sieci jest stworzenie miedzy warsztatami stałej i bliskiej współpracy, opartej na wymianie doświadczeń i informacji technicznych. Udział w niej jest potwierdzeniem świadczenia przez serwis usług na najwyższym poziomie przy wykorzystaniu najlepszej jakości części zamiennych. Dzięki temu, że w skład sieci Q-Service Truck wchodzi wiele serwisów zarówno w całej Polsce, jak i za granicą, w przypadku awarii ich klienci mogą liczyć na możliwie najszybszą pomoc oraz naprawę w ramach wspólnej gwarancji.