Data publikacji: 2019-04-15

Klienci rynku ciężarowego Inter Cars na ZF Aftermarket Tech Adventure 2019

Wzorem lat ubiegłych, także i w tym roku ZF Aftermarket organizuje dla klientów znakomicie zapowiadające się dwudniowe show pełne szkoleń, ciekawych prezentacji oraz atrakcji dla uczestników. Tym razem odbędzie się ono w poniedziałek 10 czerwca na Torze Bednary. Klienci Inter Cars z rynku ciężarowego także mają szasnę uczestniczyć w tym przedsięwzięciu.

ZF-rynek ciężarowy.jpg

Dla klientów z rynku ciężarowego Inter Cars przygotował siedem zaproszeń na ZF Aftermarket Tech Adventure. Otrzymają je mechanicy rynku pojazdów ciężarowych na co dzień pracujący z częściami oferowanymi przez ZF pod brandami: Lemförder, Sachs oraz TRW. Będzie to siedem pojedynczych zaproszeń dla klientów z największym wzrostem sprzedaży dla produktów powyższych marek w rozliczeniu rok do roku. W każdym regionie otrzymają je kontrahenci najwyżej sklasyfikowani w rankingu. W regionie zachodnim będą to trzy zaproszenia, w regionie północnym dwa i we wschodnim również dwa. Laureaci dostaną od organizatora specjalne kody indywidualne, służące zarejestrowaniu się na imprezę poprzez dedykowaną stronę internetową (dostępną od połowy maja).

Akcja trwa od 1 kwietnia do 31 maja 2019, a ZF Aftermarket Tech Adventure odbędzie się już 10 czerwca na Torze Bednary zlokalizowanym pod Poznaniem. To jedyne tego typu wydarzenie na polskim rynku motoryzacyjnym. Względem lat ubiegłym zostało ono w tym roku nieco przebudowane i wzbogacone o moduły obfitujące w najnowszą wiedzę techniczną przygotowaną w atrakcyjnej formie szkoleń praktyczno-technicznych. Kluczowym elementem eventu będą całodniowe warsztaty skierowane na diagnozę usterek oraz poprawny montaż komponentów na przykładzie podzespołów oferowanych przez ZF Aftermarket.

Szkolenia, które dostępne będą na ZF Aftermarket Tech Adventure dla specjalistów od rynku ciężarowego to: diagnoza oraz pomiar tarcz sprzęgłowych, diagnoza skrzyń biegów AS-Tronic 2 oraz Traxon za pośrednictwem komputera diagnostycznego, diagnoza Intardera – pomiar ciśnień, omówienie złącz i czujników na pojeździe, systemy wspomagające pracę kierowcy i ich wpływ na działanie skrzyń biegów – ACC, LGS i EBS. Oprócz tego przewidziano panel prezentacji ZF [pro] Tech, a także szereg atrakcji towarzyszących całe wydarzeniu, m.in. próby porównawcze na płytach poślizgowych, jazdy torowe najpotężniejszymi supersamochodami, przejazdy KTM X-Bow, co-drive drift truckiem czy lot w tunelu aerodynamicznym.