Data publikacji: 2018-11-26

Lucy & Navia

Lucy i Navia to nowe lampy zespolone tylne marki Trucklight w ofercie Inter Cars, należące do szerokiej rodziny produktów ze światłem pozycyjnym Neon oraz dynamicznym kierunkowskazem.

Lighting.jpg
TL-UN077L_R_4.jpg
TL-UN075L_R_3.jpg
TL-UN080L_R.JPG
TL-UN077L_R_1.jpg
TL-UN075L_R_1.jpg
TL-UN077L_R_3.jpg
TL-UN075L_R_2.jpg
TL-UN077L_R_2.jpg

Obie lampy cechuje unikalny kształt oraz niezwykle innowacyjny design, który nadaje pojazdom niepowtarzalny charakter i styl. Ponadto wyposażone są one w uniwersalne napięcie 12/24 V, co pozwala na bezproblemowe, indywidualne dostosowanie do danego pojazdu – busa, kampera, samochodu dostawczego, pojazdu rolniczego, przyczepy lekkiej, naczepy ciężarowej, autobusu, samochodu ciężarowego i wielu innych pojazdów.

Stopień ochrony IP 68 zapewnia zabezpieczenie przed wilgocią, z kolei markowe diody LED gwarantują dobrą widoczność, zarówno w momencie hamowania, postoju czy cofania, a także charakteryzują się nie tylko wysoką wydajnością energetyczną, lecz oferują też bezpieczeństwo i komfort. Lampy Lucy i Navia sprawdzą się też doskonale podczas mgły i mocnego słońca. Navia ponadto umożliwia oświetlenie tablic rejestracyjnych.

Zastosowane know-how zapewnia i promuje bezpieczeństwo ruchu, ponieważ pojazdy, przyczepy są zauważalne szybciej. Technologia produkcji sprawia, że każda z lamp modeli Navia i Lucy, która opuszcza bramy fabryki, jest jedyna w swoim rodzaju. Ich układ i kształt spersonalizują każdy pojazd, do którego lampy te trafiają.

Przykładowe indeksy w Katalogu Online:

TL-UN077L/R

TL-UN080L/R

TL-UN075L/R