Data publikacji: 2018-05-22

Mamy wyłączność na zaciski hamulcowe MEI

Ponad pół wieku tradycji i przeszło 14 milionów wyprodukowanych automatycznych dźwigni rozpieracza. Z takim doświadczeniem MEI wprowadza na rynek swój nowy produkt – pierwszy zacisk hamulcowy.

MEI_Inter Cars_01.jpg
MEI_Inter Cars_02.jpg
Zaciski hamulcowe to zupełnie nowy i innowacyjny produkt, który opuścił fabrykę MEI. Części te nie są obciążone kaucją za rdzeń, a klient, decydując się na wymianę, nie musi oddawać swojego starego zacisku hamulcowego. Wszystkie produkty objęte są dwuletnią gwarancją, która zaczyna obowiązywać od chwili zarejestrowania go na stronie internetowej MEI lub od momentu zakupu towaru bezpośrednio przez klienta Inter Cars.

Każdy zacisk hamulcowy MEI przechodzi serię testów, które pozwalają zakwalifikować produkt do użytku. Na końcu linii produkcyjnej testowane są one pod kątem wielu wymogów technicznych, dzięki czemu odbiorca zyskuje pewną gwarancję, że w jego ręce trafi w 100% sprawy i maksymalnie wydajny produkt. MEI jest pierwszą firmą, która uzyskała certyfikat KBA dla zacisków hamulcowych do pojazdów użytkowych, udowadniając tym samym, że towar jest zgodny z oryginalnymi produktami.

Na polskim rynku zaciski hamulcowe MEI są dystrybuowane wyłącznie przez Inter Cars. Dzięki długotrwałej i owocnej współpracy obu firm w zakresie dystrybucji automatycznych ramion rozpieracza marki MEI, Inter Cars był naturalnym partnerem pierwszego wyboru przy dystrybucji nowych zacisków hamulcowych na rynku polskim. Dzięki dużemu doświadczeniu zespołów sprzedaży MEI i Inter Cars, obie firmy łączą siły, aby zapewnić także wsparcie na polu porad technicznych w zakresie montażu zacisków hamulcowych oraz wsparcie posprzedażowe.

Zaciski hamulcowe MEI pasują do popularnych marek pojazdów użytkowych, takich jak Mercedes, Scania, DAF, Iveco oraz naczepy i przyczepy na obrotnicy.

Przykładowe indeksy w Katalogu Online:

MEI 5B1510 - Zacisk hamulca tarczowego przód/tył L KNORR (SN6) MERCEDES ATEGO
MEI 5C1405 - Zacisk hamulca tarczowego przód/tył P KNORR (SN7) BPW; GIGANT; NEOPLAN; SAF; SCANIA
MEI 5C1450 - Zacisk hamulca tarczowego przód/tył L KNORR (SN7) SCANIA
MEI 5B1505 - Zacisk hamulca tarczowego przód/tył P KNORR (SN6) BPW; DAF; GIGANT; MAN; SAF
MEI 5C4400 - Zacisk hamulca tarczowego przód/tył L KNORR (SK7) BPW; SAF; SCHMITZ