Data publikacji: 2018-06-01

Serwisowanie naczep Feber w sieci Q-Service Truck

46 warsztatów Q-Service Truck w całej Polsce posiada obecnie odpowiedni sprzęt, zaplecze oraz autoryzację na wykonywanie napraw naczep Febera. Co należy zrobić, aby znaleźć się w tym gronie?

Serwisowanie naczep Feber w sieci Q-Service Truck.jpg
W 2016 roku Feber sprzedał na polskim rynku ponad 330 naczep, systematycznie rosną też jego udziały w sprzedaży zagranicznej, a cała firma rozwija się niezwykle dynamicznie. W związku z tym rośnie też popyt na wszelkiego rodzaju naprawy, a te klienci serwisować mogą w warsztatach należących do sieci Q-Service Truck.

Aby utrzymać wysoki standard użytkowania naczep oraz ich bezawaryjność powinny one obowiązkowo przejść trzy przeglądy. Pierwszy z nich powinien odbyć się po miesiącu użytkowania, kolejny po jedenastu, a trzeci po osiemnastu miesiącach. Każdy właściciel naczepy otrzymuje książkę serwisową oraz listę warsztatów, które posiadają autoryzację Feber do przeprowadzania specjalistycznych przeglądów.

Co musi zrobić warsztat, aby uzyskać taką autoryzację? Spełnionych musi zostać kilka warunków, przede wszystkim musi on posiadać już autoryzację Knorr, Jost, Mercedes oraz Hyva. Brak takowych autoryzacji nie zamyka oczywiście drzwi warsztatom, które chciałyby serwisować naczepy Feber. Jeśli są one zainteresowane poszerzeniem swoich usług i są zrzeszone w sieci Q-Service Truck, w spełnieniu odpowiednich wymogów mogą liczyć na pomoc ze strony Inter Cars.

Obecnie czterdzieści sześć warsztatów sieci Q-Service posiada wymagany sprzęt i ma odpowiednie zaplecze techniczne, dzięki któremu mogło uzyskać autoryzację. 14 maja tego roku kilka kolejnych przystąpiło do szkolenia autoryzacyjnego Feber, docelowo także one mają szansę dołączyć do tej grupy. Tak szeroka liczba warsztatów daje gwarancję bezpieczeństwa właścicielom naczep. W przypadku awarii mają bowiem szansę na szybką i skuteczną naprawę.

Firma Feber posiada szeroki wachlarz pojazdów, od najbardziej uniwersalnych aluminiowych naczep-wywrotek typu box, po pojazdy specjalistyczne, jak ruchome podłogi marki Legras czy naczepy typu coilmulda.

Więcej informacji o warsztatach sieci Q-Service Truck posiadających autoryzację Feber można znaleźć tutaj.