Data publikacji: 2019-01-29

Sieć Q-Service Truck nominowała nowych Ambasadorów

Sieć Q-Service Truck świętuje w tym roku 20 lat istnienia. Jubileusz ten zbiegł się w czasie z nominowaniem nowych Ambasadorów, którzy zostali wyróżnieni na uroczystej gali zorganizowanej w Hotelu Arłamów.

Ambasadorzy (1).jpg
Ambasadorzy.jpg
Ambasadorzy (2).jpg
Ambasadorzy (3).jpg

Pięć nowych serwisów, zajmujących się naprawą i serwisowaniem pojazdów użytkowych zostało nominowanych do zaszczytnego miana Ambasadorów sieci Q-Service Truck. Po raz drugi władze QST postanowiły wyróżnić w ten sposób swoich najlepszych klientów. Poprzedni Ambasadorzy zostali przedstawieni w 2017 roku podczas konferencji Zarządu Grupy Inter Cars, zorganizowanej podczas 16. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów. Kadencja nowych reprezentantów trwać będzie, podobnie jak ich poprzedników, dwa lata. Oto wyróżnione warsztaty:

"AR-TIR" Jolanta Kęćko – Za największą wartość zakupów

Działająca od 1997 roku firma jest jednym z największych serwisów samochodów ciężarowych
w regionie północno-wschodniej Polski. Specjalizuje się w naprawie ciężarówek, samochodów dostawczych oraz przyczep i naczep. Członek sieci QST od 2010 roku. Serwis dysponuje siedmioma stanowiskami naprawczymi na kompletne zestawy ciężarowe. Pozwala to ograniczyć czas oczekiwania i naprawy do niezbędnego minimum. Posiada dużą ilość nowoczesnych maszyn i urządzeń potrzebnych do wykonywania nawet bardzo skomplikowanych usterek. Firma dysponuje w pełni wyposażonym autem do napraw mobilnych.

- W sieci Q-Service Truck jesteśmy już obecni od 10 lat. Tytuł jej Ambasadora to doskonałe uhonorowanie tego okresu. To ogromne wyróżnienie, ale również wyzwanie, aby utrzymać wysoki poziom świadczonych usług. Życzę sieci Q-Service Truck, aby wspólnie z nami rozwiała się jeszcze mocniej – mówił Michał Tumialis, reprezentujący warsztat AR-TIR.          

AUTOMAX Tomasz Skorupski – Za wysoki standard świadczonych usług

Firma powstała w 1989 roku, od 2013 roku należy do sieci Q-Service Truck. Obecnie świadczy wszechstronne usługi z zakresu napraw samochodów ciężarowych, osobowych i dostawczych. Zatrudnia 25 wykwalifikowanych pracowników. Marzenia właściciela warsztatu: zbudowanie wyścigowej ciężarówki.

- Jestem zrzeszony w sieci Q-Service Truck od 5 lat. Z perspektywy czasu żałuję, że nie zdecydowaliśmy się dołączyć do tego grona wcześniej. Tytuł Ambasadora, to bardzo miłe wyróżnienie. Nieustanie staramy się rozwijać, wprowadzać innowacje, szkolimy kadrę, inwestujemy w sprzęt. Cieszę się, że zostało to dostrzeżone – mówił Tomasz Skorupski, właściciel warsztatu.

JAKUB BOGUSZ – Za inwestycję w serwis

Działająca na rynku od sześciu lat firma, od samego początku ściśle współpracująca z Inter Cars. Warsztat zaczynał od jednego stanowiska prowadzonego przez samego właściciela, jego brata i jednego mechanika. Obecnie serwis zatrudnia jedenastu wysoko wykwalifikowanych mechaników. Dynamiczny rozwój warsztatu sprawił, że niedawno wybudowana została nowa hala napraw wraz z zapleczem do prowadzenia sklepu i biurem obsługi klienta. 

- Fakt, że mój warsztat został wyróżniony z tak licznego grona, jest dla mnie powodem do dumy. W sieci Q-Service Truck jestem obecny od 4 lat i mam nadzieje, że kolejne lata będą czasem rozwoju – zarówno mojego, moich kolegów, jak również całej sieci – mówił tuż po otrzymaniu nagrody Jakub Bogusz.

ALBOR BOLESŁAW RAFAŁKO Za lata współpracy i zaangażowanie w życie sieci

Jeden z siedmiu warsztatów założycielskich Q-Service Truck. ALBOR jest firmą rodzinną, która działalność rozpoczęła w 1991 roku. Właścicielem jest Bolesław Rafałko, który posiada 45-letni staż pracy w branży motoryzacyjnej. Firmę prowadzi z żoną Aliną i synem Łukaszem. Przez lata swojej działalności zakład wyspecjalizował się w naprawach taboru ciężarowego, głównie pochodzenia zagranicznego, czyli ciągników siodłowych, przyczep i naczep w pełnym zakresie. Od marca 2007 roku ALBOR jest Autoryzowaną Stacją Obsługi MAN. Serwis oferuje specjalistyczną całodobową pomoc drogową na terenie całej Europy.

- Otrzymanie tytułu Ambasadora jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem, bo choć byłem jednym z założycieli sieci i na początku wykonałem wspólnie z kolegami bardzo dużo pracy społecznej, nie spodziewałem się otrzymania tej nagrody. Jednocześnie ciesząc się z niej, mam świadomość, że ten tytuł zobowiązuje mnie do przekazania swojej wiedzy młodszym kolegom z branży – mówił Bolesław Rafałko.

GALAAUTO – Gazela Sieci Q-Service Truck

Spółka powstała 1 grudnia 1996 roku, kiedy to została wyodrębniona ze spółki cywilnej “Gala” Centrum Budownictwa. Początkowo firma podjęła działalność transportowo-spedycyjną. W dniu 1 marca 1997 roku uzyskała autoryzację VOLVO w zakresie serwisowania samochodów ciężarowych tej marki, poprzez przejęcie autoryzowanej stacji serwisowej samochodów ciężarowych w Lublinie. Właściciele posiadają kilka warsztatów, zlokalizowanych na ścianie wschodniej naszego kraju.  Od 1 maja 2014 roku działają jako niezależny serwis samochodów ciężarowych wszystkich marek, autobusów i naczep.

- Tytuł Ambasadora to dla nas ogromne wyróżnienie, ale także motywacja do tego, aby pracować dalej i nieustanie podnosić jakoś naszych usług. Jestem przekonany, że otrzymanie tego zaszczytnego miana doda nam nowej energii, którą spożytkujemy z korzyścią dla naszych klientów – mówił Marcin Mazurek, przedstawiciel warsztatu GALAAUTO.