Data publikacji: 2019-01-16

Silni razem w Polsce i w Europie!

Za nami fantastyczne spotkanie z okazji 20-lecia powstania sieci Q-Service Truck. Dwa dni konferencji, uroczysta gala ze wspaniałą częścią wspominkowo-historyczną, nadanie tytułów nowym Ambasadorom i przyjęcie w poczet sieci kolejnych członków z Polski, Litwy i Ukrainy. To był znakomity weekend! Wszystkim, którzy wzięli udział w jubileuszowym spotkaniu w Arłamowie, pragniemy gorąco podziękować.

zdj.gif
Wszystkim obecnym na gali 20-lecia Q-Service Truck dziękujemy za zaangażowanie, czynny udział w panelach konferencyjnych oraz fantastyczną zabawę, której oddali się zarówno podczas piątkowego spotkania w karczmie, jak i na sobotniej kolacji galowej. Najbardziej chcemy jednak podziękować tym, którzy wzięli udział w zabawie integracyjnej, mającej na celu nie tylko silniejsze zespolenie samych członków sieci, ale i doraźną pomoc dla podopiecznych Ośrodka Opiekuńczo- Wychowawczego „Nasza Chata”. Dzięki Państwa zaangażowaniu, wspólnymi siłami udało nam się złożyć dziesięć rowerów, które przekazane zostały właśnie na rzecz tejże placówki.

Sieć Q-Service Truck rozrasta się coraz bardziej, jest silniejsza i lepiej zorganizowana niż kiedykolwiek wcześniej. Jesteśmy dumni z tego, że wspólnie z najlepszymi warsztatami razem udało nam się osiągnąć sukces, który teraz z powodzeniem powielamy w całej Europie. W siedmiu krajach mamy już blisko 170 sieciowych serwisów, a to nie koniec – europejska ekspansja dopiero się rozpoczęła!

Wszystkim, którzy w dniach 11-13 stycznia celebrowali z nami jubileusz 20-lecia sieci Q-Service Truck jeszcze raz gorąco dziękujemy. Niebawem na naszych stronach internetowych znajdziecie pełną relację tekstową i wideo z tego wydarzenia.