Data publikacji: 2020-02-11

Wyposażenie warsztatu za zakup zestawów sprzęgieł

Z dniem 10 lutego wystartował nowy konkurs dla klientów zrzeszonych w sieci Q-Service Truck, którzy dokonując zakupu zestawów sprzęgieł, mają szansę sięgnąć po rabat na zakup urządzeń wyposażenia warsztatów.

50492.jpg

Asortyment konkursowy dotyczy wszystkich zestawów sprzęgieł ciężarowych oferowanych w sieci sprzedaży Inter Cars z wyłączeniem sprzęgieł do busów. Aby przystąpić do rywalizacji należy zrealizować minimalny próg zakupowy, o którym poinformowani zostaną wszyscy uczestnicy akcji. Ścigać będą się oni w rankingu, a jego klasyfikacja przeprowadzona zostanie na podstawie realizacji planu zakupowego. Zakupy klientów rozliczane będą narastająco w okresie trwania konkursu.

W promocji mogą wziąć udział jedynie serwisy zrzeszone w międzynarodowej sieci Q-Service Truck. Akcja rozpoczęła się 10 lutego i potrwa do ostatniego dnia pierwszego kwartału tego roku, tj. do 31 marca. Łącznie wyłonionych zostanie w niej trzynastu laureatów, którzy otrzymają rabat na zakup urządzeń wyposażenia warsztatów. Najwyższa wartość nagrody to 1500 zł.

Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest w Katalogu Online.