Data publikacji: 2017-03-22

Na rynku od 28 lat

Od 11 lat w sieci Q-Service Truck jest Gromek Truck Service z Zambrowa. Oferuje on profesjonalny serwis samochodów ciężarowych, przyczep, autobusów i maszyn rolniczych. Prowadzi też okręgową stację kontroli pojazdów.

Gromek Truck Service Zakład Naprawy Samochodów Ciężarowych i Przyczep w Zambrowie rozpoczął działalność w 1989 roku. Początkowo zajmował się naprawą ciągników i maszyn rolniczych, jednak dynamiczny rozwój pozwolił na rozbudowę warsztatu i rozpoczęcie świadczenia usług naprawy samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów. W 2006 roku znalazł się w gronie warsztatów zrzeszonych w sieci Q-Service Truck.

Zakład posiada autoryzacje takich firm, jak BPW, Jost, Wabco, Knorr-Bremse, Haldex, Hyva, Conti, Pressure, Check i Binotto. Nie brakuje mu również autoryzacji wiodących producentów naczep.

Usługi

Od początku istnienia zambrowski zakład zajmuje się naprawą samochodów ciężarowych i przyczep. Dzięki posiadanym autoryzacjom serwis gwarantuje najwyższą jakość usług. Wśród nich wymienić można m.in.: geometrię kół, układy hamulcowe, hydraulikę siłową, mechanikę ogólną, naprawy mostów, silników i skrzyń biegów, układy wydechowe, ograniczniki prędkości, układy zasilania, naprawy elektryczne i pneumatyczne układów ABS, EBS, ECAS i TEBS, spawanie aluminiowych naczep i przyczep oraz pojazdów silnikowych, wulkanizację i myjnię Car&Truck, diagnostykę komputerową naczep, przyczep aut ciężarowych i osobowych, naprawę i serwis klimatyzacji, sprzedaż i montaż lokalizatorów samochodowych online GPS.

Od 2006 roku Gromek Truck Service dysponuje uprawnieniami do przeprowadzania przeglądów tachografów i usuwania awarii tachografów. Instaluje, naprawia, konserwuje, legalizuje i kalibruje urządzenia analogowe i cyfrowe takich marek, jak VDO Siemens, Motometer Stonerdge, Kienzle, ACTIA Politik.

Zakład wykonuje naprawy i montaż ogrzewania postojowego firm Webasto i Eberspächer. Będąc w gronie serwisów ZF, zajmuje się usuwaniem awarii skrzyń biegów oraz układów przeniesienia napędu i układu kierowniczego. Jest wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia do regeneracji, naprawy, testowania, czyszczenia czy regulacji aparatury paliwowej. Dzięki temu może szybko zdiagnozować problemy w pracy układów wtryskiwaczy. W ofercie punktu jest m.in. serwisowanie silników Diesla, sprawdzanie wtryskiwaczy mechanicznych jednosprężynowych i dwusprężynowych, pompowtryskiwaczy czy wtryskiwaczy Common Rail.

- Technologicznie, lokalowo, szkoleniowo i sprzętowo rozwijamy się zdecydowanie szybciej niż konkurencja. Nasi pracownicy chętnie poszerzają swoje kompetencje, korzystając ze szkoleń, m.in. tych oferowanych przez Inter Cars – mówi Mateusz Gromek, właściciel firmy.

Dane kontaktowe:

Zakład Naprawy Samochodów Ciężarowych i Przyczep
Wola Zambrzycka 22a
18-300 Zambrów
tel. 86 271 45 29
www.gromekservice.pl